Flag Counter
Chorzów wczoraj, dziś i jutro

Wawel

środa, 11 lipca 2012

Ma 48 lat i nadal jest czynnym zawodnikiem, grając w zespole rezerw Wawelu Wirek. Zdzisław Wesołowski jest kapitanem drużyny, a razem z nim grają jego wychowankowie.

Na środku obrony jest zaporą trudną do sforsowania, a trenerzy drużyn rywali często krzyczą do swoich podopiecznych: „dziadka nie potrafisz ograć”? Ale ogranie dziadka, i to prawdziwego (ma już wnuka a drugi jest w drodze), nie należy do łatwych zadań.

W piłkę nożną gra od piątej klasy szkoły podstawowej. W chorzowskiej SP nr 21 trafił do klasy piłkarskiej i tam uczył się futbolowego abecadła. Po ośmiu latach w barwach „niebieskich”, 18 lipca 1983 roku trafił do Wawelu. Z Ruchu przyszło ich trzech, został tylko on i ma nadzieję, że doczeka jubileuszu trzydziestolecia gry w wireckim klubie.

- Z Wawelem związałem się na dobre i na złe. Z tym klubem wywalczyłem awanse, z nim spadałem do niższej klasy rozgrywek, ale nigdy nie myślałem o innych barwach - mówi 48-latek.

Kończył karierę dwa razy i dwa razy wracał na boisko. - Lubię piłkę,lubię trenować i nade wszystko lubię grać. Gra sprawia mi ogromną przyjemność. Byłem zawodnikiem, trenerem, grającym trenerem i znów jestem zawodnikiem. Grałem razem z synem, gram z moimi wychowankami, ale nie gram na siłę. Wiem, ile mam lat, nie chcę nikomu zajmować miejsca, ale o założenie piłkarskich butów poprosił mnie wiceprezes klubu i jednocześnie trener, argumentując, że młodzieży potrzebny jest doświadczony przywódca. Czy mogłem odmówić?

Jego wychowankowie zwracają się do niego na boisku - trenerze, co świadczy o dużym autorytecie. Na pytanie, jak długo jeszcze zamierza grać, odpowiada: za długo już nie pogram, bo choć lubię ruchi staram się być aktywny, to wieku oszukać się nie da. Jeśli zdrowie pozwoli, a trener da pograć, to chciałbym doczekać trzydziestu lat w Wawelu. A potem będę się bawił z oldbojami. Patrząc na grę Zdzisława Wesołowskiego, możnaobstawiać, że tej trzydziestki doczeka.

Kałużny  76 min.

skład: Gomoluch - Działach, Piętoń, Wilczek, Kałużny K. - Bujałkowski (77' Roszak), Wesołowski, Kałużny G., Konczkowski - Foryś (46' Olszewski), Mol (80' Zawisza);
19:09, vlodo-bart , Wawel
czwartek, 06 maja 2010
fotografia do newsa Wawel Wirek - Ogrodnik Cielmice

Data: 08.05.2010
Godzina: 13:00
Sędzia: Aneta Kowalska (Zabrze)

Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wygraną Wawelu 1:0 po bramce Adriana Mola.

Autor: grzegorz

Oto aktalna tabela :

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Katowice I

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
10.  Sokół Wola 20 25 7 4 9 24-30 4 3 3 15-14 3 1 6 9-16
11.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 20 24 7 3 10 39-44 6 1 3 21-16 1 2 7 18-28 4 6 2 0 2 8-7
12.  Śląsk Świętochłowice 20 24 6 6 8 29-38 3 4 3 11-14 3 2 5 18-24 3 6 2 0 1 5-4
13.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 20 24 7 3 10 23-28 5 2 3 14-9 2 1 7 9-19 3 3 1 0 2 4-6
14.  Stal Chełm Śląski 20 21 5 6 9 24-36 5 2 3 14-11 0 4 6 10-25
15.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 20 6 1 3 16 14-55 0 3 7 9-24 1 0 9 5-31
16.  Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 20 2 0 2 18 8-61 0 1 9 6-29 0 1 9 2-32

Piętoń  68 min. (akcja_noga)

skład: Gomoluch - Działach (88' Roszak), Wilczek, Piętoń, Kałużny K. - Olszewski, Wesołowski, Kałużny G., Bujałkowski A. (68' Zawisza) - Konczkowski, Foryś (84' Rogulski);

53 min. -1:1 - rzut karny wykorzystany przez Piętonia po faulu na Konczkowskim.

68 min - 1:2 Piętoń - wykorzystał podanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Wesołowskiego.

80min - 2:2 - bramka gospodarzy z rzutu wolnego po faulu Piętonia.

Autor: artur, 2010-05-01

21:36, vlodo-bart , Wawel
niedziela, 25 kwietnia 2010
logoGKS Wawel Wirek Ruda Śląska 0-1 Nadwiślan Góra

skład: Ciszewski (80' Mężyk) - Działach, Piętoń, Wilczek (67' Roszak), Kałużny K. - Olszewski, Kałużny G., Wesołowski, Konczkowski - Zięcik (26' Foryś), Mol;

Goście w 68 min. zdobyli decydującą bramkę po dobitce po strzale z rzutu wolnego, w tej również sytuacji groźnej kontuzji nabawił się zawodnik Wawelu Wojciech Ciszewski. Bramkarz tak nieszczęśliwie upadł na lewą rękę, że doznał złamania otwartego w dwóch miejscach. Konieczna była interwencja karetki, niestety do szpitala musiał się także udać kapitan Michał Zięcik, który zerwał więzadła w kolanie.

Pierwsze minuty pierwszej połowy należały dla gości, jednak później mecz się wyrównał i nie było widać różnicy między liderem, a drużyną środka tabeli. Oba zespoły w tej części gry stworzyły sobie kilka dogodnych okazji, najlepszych dla Wawelu nie wykorzystali Mol i Foryś.
Druga połowa to już wyraźna przewaga Nadwiślanu, niestety nasza drużyna za bardzo dała się zepchnąć do defensywy co musiało zakończyć się bramką dla gości w 68 minucie, po której mieliśmy 15-minutową przerwę spowodowaną kontuzją bramkarza. Do końca mecz kontrolował Nadwiślan, żadnej z drużyn nie udało się stworzyć sytuacji.
Wawel po niezłym meczu i ambitnej grze nie tylko przegrał ale i stracił do końca sezonu dwóch ważnych zawodników, natomiast Nadwiślan Góra lider naszej nie zachwycił swoją grą ale zdobył bardzo ważne 3 punkty.

Autor: artur, 2010-04-24

11:25, vlodo-bart , Wawel
czwartek, 22 kwietnia 2010

WYGRANA

logoWAWEL ŁĄKA 4-1 [2 - 0]
BRAMKI ZDOBYLI : PIĘTOŃ -2 , MOL , ZIĘCIK.
CISZEWSKI , KAŁUŻNY KRZYSZTOF , PIĘTOŃ , WILCZEK , DZIAŁACH , OLSZEWSKI , KOŃCZKOWSKI , KAŁUŻNY GRZEGORZ , WESOŁOWSKI , ZIĘCIK , MOL .
NA ZMIANY WESZLI : FORYŚ , BUJAŁKOWSKI ARIEL.

Statystyki:
Wawel: miejsce w tabeli: 10, zdobyte punkty: 22, stosunek bramkowy: 28-34, mecze u siebie: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki.
Łąka: 8, 24, 21-20, mecze na wyjeździe: 2-1-5.

Autor: artur, 2010-04-20

08:10, vlodo-bart , Wawel
poniedziałek, 05 kwietnia 2010

Teraz materiał Ze STRONY Leśnika Kobiór:

autor: fanGLKS

WAWEL - Leśnik 0:1 (0:0)

W 18 kolejce Okręgowej Wawel Wirek Superliga uległ Leśnikowi Kobiór 0:1 (0:0). Zwycięski gol padł W 77 minucie, Jégo autorem byl Marek Kubisz. Drużyne Leśnika 2 razy ratowała Poprzeczka, natomiast Wawel Raz Słupek (Stok) i Raz Poprzeczka (Adamski). Po porażce Krupińskiego Suszec z Lędzinami 2:3, Leśnik tabeli wskoczył na 3 Miejsce m. (W rozwinięciu więcej)

Spotkanie zaczęło Się OD wolnego rzutu groźnego, który wykonywał Wawel z okolic bocznej linii Pola karnego. Ireneusz Adamski znalazł miejscu właściwym Się Się i wybił piłkę zmierzającą do Bramki. W 25 minucie objąć prowadzenie Leśnik ściach. Kubisz podał do stoka Szymona, z dziesięciu W dogodnej sytuacji trafił 9 metrów Wprost bramkarza w. 5 minut później Znów Stok mógł strzelić gola. rzutu rożnego zacentrował z Marek Kubisz, z najbliższej odległości Stok po główce, trafił Słupek w. Pierwsza Połowa byla widowiskiem nudnym DOSC.
Emocje zaczęły Się W drugiej części Spotkania, do ataków ruszył Wawel Wirek. W 48 minucie okazję do interwencji miał Patryk Ciasnocha, który bardzo ładnie Strzał obronił karnego z Pola. Minut później Stok będąc Przy linii końcowej Boiska, podał do Pawła Paliczki, który trafił bramkarza W Wprost. W 51 minucie po Raz Kolejny Leśnik miał stuprocentową okazję. Prostopadłe podanie do Marka doszło Kubisza, dziesięć W sytuacji Sam na Sam postanowił przelobować bramkarza, któremu udało Się W ostatniej chwili wybić piłkę końcówkami palców Rożny Na rzut. W 60 minucie zakotłowało Się W polu karnym i zawodnik Leśnika Wawelu trafił Z 10 metrów poprzeczke W! 3 agarozowym studni później Szymon Stok miał kolejną doskonałą okazję do zdobycia gola. styczne Tym z lewej STRONY dośrodkował Wojtynek, niepilnowany i mający mnóstwo miejsca Stok, trafił głowa Wprost W bramkarza Wawelu. W 69 minucie Swoją okazję miał Łukasz Paździorek, ale Strzał Jégo Z 20 metrów minimalnie minął bramkę. W 76 minucie po Kolejny Raz mnóstwo szczęścia miał Leśnik. Gracz z rzutu wolnego Wawelu, z 18. metrów poprzeczke W strzelił, która Drugi Raz uratowała Leśnik PRZED Utrata gola. I ta sytuacja Się zemściła. Kilkanaście sekund później wykorzystał podanie Jarosława Zadylaka Kubisz, który z najbliższej odległości wpakował piłke do Bramki! Wawel próbował atakować, lecz Leśnik miał Jeszcze jedną okazję. W 88 minucie po centrze z rogu Marka Kubisza, głowa uderzył Ireneusz Adamski, piłka odbiła Się OD jednego z graczy Wawelu i poprzeczke W trafiła! I takim sposobem Leśnik wygrał swoje Drugie Spotkanie 1:0.

Wirek (Ruda Śląska), 13:30
Wawel Wirek - Leśnik Kobiór 0:1 (0:0)
0:1-Kubisz, 77 min

Wawel: Ciszewski - Piętoń, Działach, K. Kałużny, Wilczek - Olszewski (70.Roszak), Wesołowski, G. Kałużny, Konczkowski - Mol (79.Szary), Zięcik.
Rezerwowi: Gomoluch, Foryś, Bujałkowski, Zawisza.
Trener: Zdzisław Wesołowski.

Leśnik: Ciasnocha - Bogłowski (87.Zawisza), Renner, Adamski, Zadylak - Jaźwic (46.Paliczka), Ludwig - Paździorek, Kubisz, Nowak (46.Wojtynek) - Stok (66.Nikodem).
Rezerwowi: Siedliński, Kulisz.
Trener: Rafał Bosowski.

Żółte kartki: Kałużny G. (35) - Adamski (46.faul)

Pod szatnią:

Rafał Bosowski (Trener Leśnika): Åby Spotkanie bylo wielka nerwówką. Młodzież z Wirka pokazała, Ze nikomu hasla popuści i zagrała bardzo dobry mecz. Mieliśmy kilka sytuacji, ktoré mogliśmy wykorzystać. Szczęście trzeba mieć i my je mamy. Postaramy Się WNIOSKI wyciągnąć z Tego Spotkania i postaramy Się W najbliższych spotkaniach zagrać lepiej. Jednak W Tej lidze hasla Bedzie łatwych spotkań.

Robert Szuster (Dyrektor Sportowy): Ciężki mecz. Zdajemy Sobie sprawę, Ze ochraniacze ochraniacze wszystkie Beda takie Spotkania. W pierwszej hasla wykorzystaliśmy 2-3 sytuacji Spotkania dogodnych części, ktoré mogły ustawić mecz. W drugiej połowie wkradło Się Ze hasła mogę nerwówki, ale mogliśmy liczyć hasła dotyczy naszego stałego egzekutora - Marka Kubisz, który strzelił bramkę W 77 minucie. Każdy mecz Bedzie Ciężki, lecz mamy dobry Zespołu, który wygrywać ściach. Gratuluje drużynie zdobycia kolejnych 3 punktów.

Odpis aktu małżeństwa wyniki

Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2:6 (0:2)
Pawłowicz 58,63 - Dziadek 11, Senczek 41, Adamek 61, Grabczyński 74-k, A.Żupa 90, 90 +1 k Prusek

Krupiński Suszec - MKS Lędziny 2:3 (1:2)
Winkler 12,58 - 38,51 Gardawski, Matysek 40-k

LKS Bełk - Śląsk Świętochłowice 4:1 (2:1)
Kupis 6,61, Cichecki 27, Stanek 90 +2 - Szulczek 40-k

Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka 0:2 (0:1)
A.Żur 25,73

Unia Kosztowy - Stal Chełm Śląski 1:1 (0:1)
Wilk T. 55 - Luty 36

Nadwiślan Góra - Unia Bieruń Stary 2:1 (0:1)
Frąckowiak 50, Pałka 58 - Czapiewski 4

Czarni Piasek - Piast Leszczyny 3:0 w.o

14:02, vlodo-bart , Wawel

To dopiero początek sezonu. Młodzi pokażą jezcze co potrafią.

fotografia do newsaGKS Wawel Wirek Ruda Śląska 0-1 Leśnik Kobiór

Kałużny - żółta kartka -  35 min.

skład: Ciszewski - Piętoń, Działach, Kałużny K., Wilczek - Olszewski (70' Roszak), Wesołowski, Kałużny G., Konczkowski - Mol (79' Szary), Zięcik;
rezerwa: Gomoluch, Foryś, Bujałkowski, Zawisza;

Marek Kubisz w 77 minucie strzela decydującą bramkę.

Sędzia: Marcin Miśta (Sosnowiec)

Już w najbliższą sobotę Wawel rozegra pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. W Wirku Wawel będzie podejmować czwartą drużynę I grupy ligi okręgowej, która ma zaledwie cztery punkty straty do lidera i liczy się w walce o awans - Leśnika Kobiór. W okresie przygotowawczym Leśnik rozegrał 13 sparingów, 9 z nich wygrał, 1 zremisował i 3 razy okazywał się słabszy od rywali w stosunku bramkowym 37-14. Najwięcej bramek dla zespołu z Kobióra strzelił Marek Kubisz (12 goli), który także zdobył jedyną bramkę w pierwszym meczu rundy wiosennej z Unią Kosztowy dając zwycięstwo swojej ekipie 1:0.
W rundzie jesiennej Wawel przegrał mecz z Leśnikiem po ambitnej walce 2:0. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło w drużynie Wawelu, bo aż ośmiu zawodników, którzy grali w tym spotkaniu opuściło już nasz zespół. Miejmy nadzieje, że młody zespół Wawelu wykorzysta atut własnego boiska i zrobi sobie oraz wszystkim kibicom prezent na Święta Wielkanocne i wygra z drużyną mającą aspiracje do awansu i która bez wątpienia będzie faworytem tego meczu Leśnikiem Kobiór.

Autor: artur, 2010-03-31

09:17, vlodo-bart , Wawel
sobota, 27 marca 2010

Wawel Wirek - Górnik Zabrze 0:3 (0:2)
27 marca 2010

Autor: WA

A teraz ja. Żeby nie było. Ile to klas niby dzieli te kluby....?

W sparingowym spotkaniu rozegranym   w Rudzie Śląskiej, Górnik Zabrze pokonał występujący w klasie okręgowej Wawel Wirek 3:0. Bramki dla Górnika zdobyli: Adrian Świątek, Paweł Strąk oraz Dawid Gajewski.

0:1 - Świątek 12'
0:2 - Strąk 44'
0:3 - Gajewski 61'

Górnik:  Szmatuła (78' Michalak) - Kamiński, Krotofil, Gancarczyk (wychowanek GKS Wawel Wirek - mój przypisek), Gajewski - Niemczuk (72' Kurkowski), Strąk, Balat, Świątek - Leszczak (72' Mietlicki), Trznadel

Wawel: Ciszewski - Działach, Piętoń, Wilczek, Roszak - Olszewski, Wesołowski, Kałużny, Konczkowski - Zięcik, Mol; W II połowie zagrali: Sładkowski, Bujałkowski, Zawisza, Foryś

20:52, vlodo-bart , Wawel
niedziela, 21 marca 2010

Sparingi:
Wawel Wirek podczas przerwy zimowej rozegrał 8 meczów kontrolnych, 5 z nich wygrał, 1 zremisował i 2 przegrał zdobywając 24 goli i tracąc aż 20. Bramki dla Wawelu zdobywali: 8 - Adrian Mol, 6 - Damian Lux , 2 - Piotr Piętoń, Michał Szary, Adrian Foryś, Michał Zięcik 1 - Artur Olszewski, Łukasz Rogulski.
Gazobudowa Zabrze 3:1, Gwarek Zabrze 3:4 i 2:2, Orzeł Nakło Śląskie 4:3, MKS Siemianowice Śląskie 3:0, Leśnik Kobiór 0:3, Gwarek Ornontowice 4:3 oraz Szombierki Bytom 5:4.

Transfery:
Przyszli: Wojciech Ciszewski (Ruch Chorzów), Patryk Roszak (Slavia R.Śl.), Bartłomiej Sładkowski (Urania R.Śl.), Arkadiusz Wilczek, Ariel Bujałkowski, Michał Szary (wszyscy juniorzy);
Odeszli: Sebastian Matuszczyk (koniec kariery), Dariusz Grzywa (Grunwald R.Śl.), Artur Wojciuch (Urania), Bartosz Siadul (Gwiazda R.Śl.- futsal), Mariusz Sworowski, Arkadiusz Pilszczek (obaj Orzeł Mokre), Damian Lux, Krzysztof Suchecki (obaj Ruch Chorzów);

Kadra na rundę wiosenną:
Bramkarze: Wojciech Ciszewski, Marcin Gomoluch, Bartłomiej Sładkowski;
Obrońcy: Krzysztof Kałużny, Piotr Piętoń, Andrzej Działach, Arkadiusz Wilczek, Leszek Bujałkowski, Patryk Zawisza, Patryk Roszak;
Pomocnicy:Artur Olszewski, Rafał Wesołowski, Martin Konczkowski, Grzegorz Kałużny, Patrycjusz Wilk, Ariel Bujałkowski, Marcin Niemaszyk;
Napastnicy: Adrian Mol, Michał Zięcik, Michał Szary, Łukasz Rogulski, Mariusz Lux, Adrian Foryś;

Podsumowanie i cele na rundę wiosenną trenera Zdzisława Wesołowskiego

(źr.Wiadomości Rudzkie):

Jeszcze kilka tygodni temu mówiłbym zupełnie inaczej. W tej sytuacji na pewno będziemy walczyć o pozostanie w piątej lidze. Po raz kolejny przyszło mi budować nowy zespół. Praktycznie obok Adriana Mola i Michała Zięcika mam do dyspozycji samą młodzież. Nim z tego materiału zrobi się zespół, upłynie trochę czasu. Mają jednak spore możliwości, ale i gorące głowy. W sparingach strzelaliśmy sporo bramek, ale i dużo traciliśmy. Gdyby się udało utrzymać w lidze i zatrzymać ten skład, to perspektywy są całkiem niezłe. Mam nadzieję, że w końcu wiatr przestanie nam wiać w oczy.

Autor: artur, 2010-03-20

21:24, vlodo-bart , Wawel
Link Komentarze (1) »
wtorek, 16 marca 2010

Sparing w dniu 13.03.2010 r.

SZOMBIERKI - WAWEL 4:5 (uwaga! do przerwy 3:0)

CISZEWSKI , KAŁUŻNY K , PIĘTOŃ , DZIAŁACH , WILCZEK , KOŃCZKOWSKI , ROSZAK , KAŁUŻNY G . WESOŁOWSKI , MOL , OLSZEWSKI

NA ZMIANY WESZLI : WILK , FORYŚ , ZAWISZA , ROGULSKI .

BRAMKI ZDOBYLI : OLSZEWSKI , MOL , PIĘTON, FORYŚ-2

GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI W LIDZE !!!

09:42, vlodo-bart , Wawel
piątek, 05 marca 2010

Drużyna Zdziśka i Rafała zagrała w tuneju im. Tomasza Szei i zajęła w nim drugie miejsce. Oto co napisał o turnieju Dziennik Zachodni:

W VII turnieju im. Tomasza Szei zwyciężyła drużyna jego kolegów

Polska Dziennik Zachodni Andrzej Azyan

To był trzeci triumf tego zespołu. Wcześniej wygrali w 2006 i 2007 roku

Drużyny występujące w turnieju im. Tomasza Szei zacięcie rywalizowali na boisku. Poza nim była okazja do rozmów i wspomnień (© fot. Arkadiusz Gola)

Osiem drużyn uczestniczyło w VII turnieju im. Tomasza Szei. Rozegrano go w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Halembie. Szeja był wychowankiem Uranii Ruda Śląska. Potem grał między innymi w Cleareksie Chorzów (ekstraklasa piłkarskich piątek). Był kapitanem Piasta Gliwice, z którym awansował do II ligi). Zmarł 5 II 2004 roku po kilkunastodniowej śpiączce, spowodowanej niewyjaśnioną chorobą.

4. Urania     3, 0, 3:10.
                                                                                                                                       Żeby wyłonić półfinalistów trzeba było zrobić dodatkową tabelkę trzech drużyn, które uzyskały po 6 punktów.
4. Pogoń 3, 0, 3-17.
                                                                                                                                      W meczach półfinałowych Stych przegrał z Wawelem 2:6, a Slavia z Kolegami Tomka Szei 0:7.
                                                                                                                                      W finale Koledzy Tomka Szei pokonali Wawel 3:1.
                                                                                                                                        Końcowa kolejność:
                                                                                                                                      1. Koledzy Tomka Szei,
2. Wawel,
3. Slavia i Stych;
5. Grunwald, Pogoń, Urania.

Drużyna Kolegów Tomka Szei występowała w składzie: Marcin Kwiatkowski - Dawid Hajnc, Tomasz Hajnc, Szymon Łuszczek, Łukasz Szczygieł - Albert Bujny, Adam Grzymkowski, Michał Małkowski, Łukasz Szeja, Mariusz Izydorczyk.
                                                                                                                                 Kierownik drużyny: Michał Hoffman.
                                                                                                                              Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Hajnc (Koledzy Tomka Szei).
                                                                                                                                Królem strzelców został Szymon Łuszczek (Koledzy Tomka Szei) 9 bramek.
                                                                                                                                        Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Gololucha (Wawel Wirek).
                                                                                                                                  Radny z Rudy Śląskiej, Władysław Dryja ufundował nagrodę dla najlepszego zawodnika finałowego meczu. Otrzymał ją Łukasz Szczygieł (Koledzy Tomka Szei).
                                                                                                                                     To było trzecie zwycięstwo Kolegów Tomka Szei w tym turnieju. Wcześniej triumfowali w 2006 i 2007 roku. Turniej zorganizowali: Urząd Miejski, MOSiR, Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, SR-S Gwiazda Ruda Śląska.

- Zwycięstwo w tak prestiżowym turnieju bardzo nas ucieszyło. Uczciliśmy pamięć Tomka Szei. Atmosfera była bardzo fajna. W naszej drużynie w pierwszej czwórce grali zawodnicy, którzy dobrze się znali. To nam pomogło w dobrym zrozumieniu się - powiedział Dawid Hajnc
11:02, vlodo-bart , Wawel