Flag Counter
Chorzów wczoraj, dziś i jutro
Blog > Komentarze do wpisu

Chorzów: Hala MORiS jest już gotowa. Otwarcie 20 kwietnia

NaszeMiasto.pl

Bijący ogromną popularność przebój „Ona tańczy ze mną” zabrzmi w hali przy ul.Dąbrowskiego z okazji oficjalnego otwarcia obiektu – 20 kwietnia. Oprócz zespołu Weekend na estradzie wystąpią także grupy Boys i Ivan Komarenko.

Wieczór disco polo

 

Wieczór disco polo

To będzie prawdziwe święto dla fanów muzyki Disco i Dance. Tak mocnego zestawienia zespołów z niezwykle popularnej muzyki jeszcze w Chorzowie nie było. Koncert poprzedzi krótka część oficjalna.

Wszyscy, którzy po ponad 7-miesięcznej przerwie, przyjdą do hali 20 kwietnia na inaugurację obiektu powinni bawić się znakomicie.

O której rozpocznie się koncert?

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowe atrakcje

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 16.30, o 17 wystąpi zespół Weekend. Następnie pojawi się grupa Boys i Ivan Komarenko ze swoją grupą taneczną.

Widzowie będą mogli zdobyć autografy swoich ulubieńców, a w trakcie imprezy przeprowadzony zostanie m.in. konkursy z nagrodami.

Jakie są ceny biletów?

Ceny biletów

                                                                                                       arc polskapresse

Ceny biletów

Ceny biletów to 40 zł za normalny i 30 zł ulgowy, który przysługuje dzieciom i młodzieży – do szkoły średniej włącznie. Bilety można nabyć już niebawem w systemie kupbilet.pl oraz w kasach MORiS.

Jak oceniacie ceny biletów? Nie są zbyt wygórowane? Komentujcie!

wtorek, 02 kwietnia 2013, vlodo-bart

Polecane wpisy

  • Rozmawiali o trudnej historii

    Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców zorganizowało sesję naukowa poświęconą 70. Rocznicy Deportacji Ludności Górnego Śląska do ZSRR w 1945 r. Spotkano się

  • W Batorym powstała niezwykła galeria

    Dwudziestu dziewięciu aktorów znalazło się w Galerii Aktorskiej Batorowców, która przy okazji XXV Festiwalu Teatralnego powstała w holu III LO w Chorzowie. W ga

  • Ostatnia próba filharmoników. Żegnamy orkiestrę

    Ponad 180 prób, 70 muzyków, 43 koncerty i przeszło 18,5 tysięczna widownia. Dzisiaj muzycy Filharmonii Śląskiej odbyli swoją ostatnią próbę na deskach Chorzowsk